Categories Menu

Zasady i warunki

Informacje zawarte na tej stronie są tylko ogólnymi informacjami, bazującymi na prawie Anglii i Walii. Użytkownik powinien mieć świadomość, że przepisy ustawowe i wykonawcze mogą być inne poza Anglią i Walią.

Dokładamy wszelkich starań, żeby informacje na tej stronie były dokładne i aktualne, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy. Niektóre artykuły mogą być nieaktualne.

Korzystając z tej strony, wyrażacie Państwo zgodę na poniższe warunki. Jeśli nie zgadzacie się Państwo z tymi warunkami i zasadami, prosimy nie korzystać z tej strony.

Zaufanie do treści

Informacje zawarte na tej stronie nie są poradami prawnymi i są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Prosimy korzystać z niniejszej strony w celu uzyskania wyłącznie informacji i nie lekceważyć jakiekolwiek porady prawnej, lub opóźniać zasięgnięcia porady prawnej, z powodu jakichkolwiek informacji na tej stronie. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na stronie, należy zasięgnąć szczegółowej specjalistycznej porady od odpowiednio wykwalifikowanego adwokata, uwzględniając konkretne okoliczności.

Całość materiału na stronie internetowej została sprawdzona, jednakże Eastnet Claims nie ponosi odpowiedzialności za straty z wyżej wymienionych przyczyn i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy typograficzne lub inne błędy oraz braki w materiale zawartym na tej stronie lub jego dokładności i kompletności.

 

Serwis strony

 

Dokładamy starań, aby nasza strona internetowa była dostępna przez 24 godziny na dobę, jednakże nie możemy tego zagwarantować oraz nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli z jakiegokolwiek powodu strona nie jest dostępna o każdej porze. Dostęp do naszej strony internetowej może zostać tymczasowo zawieszony bez powiadomienia z jakiegokolwiek powodu (w tym, z powodu awarii systemu, konserwacji lub naprawy), jak również z powodów od nas niezależnych. Należy pamiętać, że chociaż staramy sie zapewnić, żeby strona internetowa i materiały dostępne na niej były wolne od wirusów, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za jakiekolwiek pobrane wirusy ze strony.

Prawa własności intelektualnej

Prawa własności intelektualnej (w tym, bez ograniczeń prawa autorskie i znaki towarowe) do wszystkich materiałów na naszej stronie internetowej (w tym, bez ograniczeń teksty, zdjęcia) są własnością Eastnet Claims, chyba że podano inaczej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z tej strony jest wyraźnie ograniczone do osobistego, niekomercyjnego użytku. Nie można powielać żadnej części tej strony, z następującymi wyjątkami:

Zmiana zasad i warunków

Możemy zmienić to zastrzeżenie w każdej chwili poprzez aktualizację tej strony, dlatego polecamy sprawdzanie strony od czasu do czasu, aby upewnić się, że znane są aktualne warunki. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, po opublikowaniu jakichkolwiek zmian, oznacza akceptację tych zmian.