Categories Menu

Terminai ir sąlygos

Informacija, pateikta šioje svetainėje yra bendra informacija remiantis tik Anglijos ir Velso teise.Vartotojas turėtų žinoti, kad įstatymai ir kiti teisės aktai gali būti skirtingi už Anglijos ir Velso ribų.

Nors yra nuolat rūpinamasi užtikrinti, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra tiksli. Mes neprisiimame atsakomybės už klaidas ar tam tikrus aspektus, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

Naudodami šią svetainę jūs turite perskaityti ir sutikti su terminais ir darbo sąlygoms. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, nesate įgalioti naudoti šią svetainę.

Priklausomybė nuo turinio

Informacija, pateikta šioje svetainėje, nėra skirta teisinėms konsultacijoms, o yra skirta tik mokomiesiems tikslams. Negalima naudotis šia svetaine nepaisant jokių teisinių patarimų, nei bandyti atidėti norint gauti teisinę konsultaciją arba atstovavimą, tik dėl to kad jau kažkur skaitėte ar matėte šioje svetainėje. Prieš remdamiesi kokia nors informacija, kuri yra pateikta svetainėje arba imdamiesi kokių nors veiksmų, kreipkitės į tinkamai kvalifikuotą advokatą, priklausomai nuo jūsų konkrečių aplinkybių.

Mes patikriname visą svetainės medžiagą, tačiau Eastnet Claims neatsako už nuostolius, kaip nurodyta pirmiau, ir nėra atsakingi už bet kokias tipografines ar kitas klaidas pateiktas šioje svetainėje , arba už tikslumą ir išsamumą.

Tinklapio paslaugos

Nors mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų svetainė yra prieinama 24 valandas per parą, mes negalime garantuoti, kad dėl kokios nors priežasties svetainė bus neprieinama bet kuriuo metu arba bet kuriuo laikotarpiu. Prisijungimas prie mūsų svetainės gali būti laikinai sustabdytas be įspėjimo (įskaitant, be apribojimų, sistemos gedimo, priežiūrai ar taisymui) ir dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių. Atkreipkite dėmesį į tai, kad interneto svetainėje visa prieinamoji medžiaga yra be virusų, mes negalime prisiimti atsakomybės už bet kokius virusus, kuriuos jūs galite atsisiųsti.

Intelektinės nuosavybės teisės

Intelektinės nuosavybės teisės (įskaitant, be apribojimų, autorių teisių ir prekinių ženklų) visa mūsų svetainės (įskaitant, be apribojimų, tekstas, vaizdai) medžiaga priklauso Eastnet nebent nenurodyta kitaip. Visos teisės saugomos.

Jūsų naudojimasis šia svetaine yra aiškiai tik asmeniniams tikslams, nekomerciniam naudojimui. Jūs negalite kopijuoti bet kokią šios svetainės dalį, išskyrus:

Terminų bei sąlygų pasikeitimas

Mes turime teisę bet kuriuo metu atnaujinti šį puslapį, todėl rekomenduojame jums patikrinti šį puslapį laikas nuo laiko, siekiant užtikrinti jums yra nurodomos  naujausios sąlygas. Jūsų tęstinis naudojimasis mūsų svetaine, pasikeitimams jau įvykus, patvirtina jūsų sutikimą su pasikeitimais.