Categories Menu

Privatumo polisas

Kas mes esame?

Nuorodos šiame apsaugos ir privatumo politiką «mes”, “mus” ir “EastNet» yra Eastnet UK Ltd (įmonės kodas 06.935.245), registruota 81-83 High Street, Hounslow, TW3 1RB.

Jūsų privatumas garantuotas

Jūsų privatumas yra labai mums svarbus. Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik EastNet ir mūsų kruopščiai atrinktų trečiųjų šalių partnerių, siekiant užtikrinti, kad mes teikiame jums puikų aptarnavimą.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją?

Visa asmeninė informacija, kurią gauname iš jūsų bus panaudota pagal duomenų apsaugos įstatymą 1998 ir kitus galiojančius įstatymus.Gauta informaciją bus naudojama:

 1. Bendrauti su jumis apie paslaugas, kurias jūs užsisakėte iš mūsų.
 2. Atnaujinti savo įrašus ir išlaikyti jūsų sąskaitą su mumis.
 3. Rekomenduoti pasiūlymus, kurie gali būti jums įdomūs, dėl kurių jūs norėjote būti informuojami.
 4. Mūsų svetainės gerinamas turinys ir išvaizda užtikrins, kad pateikiamas mūsų svetainės ir mūsų katalogų turinys veiks labiausiai jums efektyviu būdu.
 5. Atitiktų mūsų teisinius reikalavimus.
 6. Įvertinti ir apdoroti jūsų darbo prašymą (mes galbūt išlaikysime jūsų informaciją savo archyvuose tam tikrą laikotarpį, nors ir bylos procesas jau bus pasibaigęs, dėl administracinių tikslų).
 7. Siekiant suprasti mūsų klientų poreikius geriau, mes, su jūsų leidimu, išlaikyti informaciją, kurią pateikėte mums ir apie bet kokias mūsų paslaugas. Tokiu būdu mes galime pasiūlyti jums paslaugas, kurios galbūt jus sudomins ateityje.
 8. Mes nearchyvuojame ir neregistruojame jokiu jūsų banko kortelių detalių.
 9. Jeigu jūs esate egzistuojantis klientas, mes susisieksime su jumis tik elektroniniu būdu (el. paštas ir SMS), su informacija apie paslaugas, kurios yra panašios į tas, kuriomis naudojotės ankščiau, ir galbūt būsite jomis susidomėję.

Jei esate naujas klientas ir sutinkate būti atrinktas ir kontaktuojami  trečiųjų šalių , mes (ar jie) su jumis susisieks elektroniniu būdu.

Kaip mes renkame informaciją?

Mes renkame ir apdorojame informaciją taip:

 • Išsami informacija apie operacijas, kurios atliekamos kai paskambinate mums (mokėjimas už paslaugas).
 • Kai jūs susisiekti su mumis, mes galime išsaugoti to  pokalbio ar susirašinėjimo įrašą.
 •  Išsami informacija apie jūsų naudojimąsi mūsų ištekliais.

Informacijos apie jus atskleidimas

Mes turime teisę atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims:

Jei esame įpareigoti atskleisti ar dalintis asmeniais duomenimis, kad būtų laikomasi su bet kokių teisinių įsipareigojimų, arba siekiant vykdyti arba taikyti savo naudojimo sąlygas arba terminus ir sąlygas, tiekimo ir kitus susitarimus, arba siekiant apsaugoti teises, arba saugumas Eastnet UK Ltd, mūsų klientai ar kiti. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis dėl apgaulės apsaugos ir kredito rizikos mažinimo tikslais.

Palaikant ryšius su EastNet ir Jūsų teisės:

EastNet tikslas suteikti jums informaciją apie specialius pasiūlymus ir šios svetainės patobulinimus. Jei nuspręsite, kad nenorite, kad su jumis būtų susisiekiama, galite paprašyti, ir mes nustosime naudoti jūsų informaciją. Prašome rašyti į EastNet Ltd, 81-83 High Street, Hounslow, TW3 1RB arba siųskite mums laišką į enquiries@eastnetclaims.co.uk.

Mes nelaikysime apdorotos jūsų asmeninės informacijos ilgiau negu tai yra būtina.Duomenų apsaugos įstatymas 1998 suteikia jums teisę gauti turimą informaciją apie Jus. Jūsų teisė susipažinti gali būti naudojamasi laikantis duomenų apsaugos įstatymu 1998. Bet kokios prieigos prašymas gali būti apmokestintas nedideliu mokesčiu, padengti mūsų išlaidoms, suteikti jums informacijos detales, kurios galimai yra apie jus.

Apsaugos polisis

Mes niekada su jumis nesusisieksime elektroniniu paštu norėdami užduoti jums klausimus arba norėdami patvirtinti bet kokias jūsų asmenines detales, jei mes turime bet kokį tokio pobūdžio klausimą mes susisieksime su jumis tik telefonu.

Mūsų saugumo pokyčiai ir privatumo polisas

Bet kokie pakeitimai ateityje apie mūsų saugumo ir privatumo politiką bus paskelbti šiame puslapyje.
Kontaktai

Klausimai, komentarai ir prašymai, susiję su sauga ir privatumu yra laukiami ir turėtų būti siunčiami paštu: Eastnet UK Ltd, 81-83 High Street, Hounslow, TW3 1RB.