Categories Menu

Prasības process

Ja jūs esat ieguvuši traumas citu cilvēku jeb iestāžu paviršības dēļ pēdējo trīs gadu laikā, jums ir tiesības saņemt kompensāciju. Eastnet Claims kompānija ir vienmēr gatava palīdzēt, tāpēc savu prasību Jūs varat iesniegt aizpildot mūsu veidlapu online, kas ir pieejama te: Online Formas, vai arī piezvanot mums uz Palīglīniju jebkurā jums ērtā laikā.  Iesniegt prasību

 

Pirmais solis: Iesniedziet jūsu prasību

Ja jūs izlēmāt iesniegt mums prasību, jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju ar vienu no mūsu speciālistiem, kas novērtēs jūsu lietu un, ja jūsu lietai ir izredzes gūt panākumus, palīdzēs jums uzreiz izvirzīt jūsu prasību. Tas aizņems tikai desmit minūtes un viss, kas tiks prasīts no jums, ir atbildēt uz dažiem jautājumiem un izstāstīt jums pieejamā valodā, kā notika nelaimes gadījums.
Šajā veidā, pirmkārt, būs salasīti visi dokumenti un dati, kas ir nepieciešami jūsu pieteikuma apstrādei. Otrkārt, jums tiks paskaidrots, kā strādā sistēma, un jūsu lieta tiks nodota vienam no mūsu advokātiem, kuram ir vislielākās iespējas vinnēt tieši jūsu lietu. Beigās, kad jums tiks piemeklēti labākie advokāti, mēs varēsim iesākt jūsu lietu, lai palīdzētu Jums iegūt maksimālo kompensāciju īsā laika posmā.

Otrais solis: Pierādījumu vākšana prasības pamatošanai

Mūsu advokāti novērtēs situāciju un sāks vākt pierādījumus, lai pamatotu jūsu prasību. Tas ietver sevī fotogrāfijas, negadījuma skices, liecinieku liecības, medicīniskās apskates u.c. , lai novērtētu jūsu lietu pēc iespējas labāk. Šī informācija ir nepieciešama, lai atbalstītu jūsu lietu un novērtētu jūsu zaudējumus, kā arī no tās ir atkarīga jūsu kompensācijas summa.

Trešais solis: Pārrunas

lawyer-handshake

Pēc tam, kad visi pierādījumi būs apkopoti, mūsu advokāti jūsu vārdā sazināsies ar trešās puses apdrošināšanas aģentūru. Tālāk ir tikai divi iespējamie varianti:

1. Prasība ir pieņemta (biežākais variants) :   jūs saņemat kompensāciju par miesas bojājumiem un materiālajiem zaudējumiem.

2. Prasiba tiek noraidīta jeb ignorēta: atbildīgā persona neatzīst savu vainu, un jūsu lieta tiek iesniegta tiesā. Uzvaras gadījumā jūs saņemsiet savu kompensāciju un nebūsiet atbildīgs/a par tiesas izdevumiem.

Ceturtais solis: Lietas noslēgums.

Trešā puse būs atbildīga par jūsu traumām un zaudējumiem, un jūs saņemsiet kompensāciju, kuru jūs patiešām esat pelnījuši. Lūdzam atzīmēt, ka gadījumā, ja jūs zaudējat, jums nebūs jāsedz nekādas izmaksas, jo mēs strādājam pēc NO WIN NO FEE* likuma . (Lūdzu, izlasiet noteikumus un nosacījumus)