Categories Menu

Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

Zawarte w polityce bezpieczeństwa i prywatności odniesienia do «my», «nasze» i «EastNet» należą Eastnet UK Ltd (numer firmy 06935245), zarejestrowanej 81-83 High Street, Hounslow, TW3 1RB.

Nasza obietnica prywatności

Państwa prywatność jest dla nas najważniejsza. Wszelkie Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie przez EastNet oraz naszych starannie dobranych partnerów zewnętrznych w celu dostarczenia usług najwyższej jakości.
W jaki sposób wykorzystujemy dane?

Wszelkie dane osobowe uzyskane od użytkownika będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą o ochronie danych 1998 i innymi obowiązującymi przepisami prawa. Dane będą wykorzystywane do:

 1. Komunikacji z użytkownikiem na temat usług zamówionych u nas
 2. Aktualizacji naszych danych i utrzymania kontaktu z nami
 3. Polecania ofert, które mogą być interesujące dla użytkownika, jeżeli wyraził zgodę na kontakt w takim celu
 4. Poprawienia treści i wyglądu naszej strony internetowej w celu zapewnienia, że treści z naszej strony internetowej i w naszych katalogach są przedstawiane w sposób najbardziej efektywny dla użytkownika
 5. Zgodne z naszymi wymaganiami prawnymi
 6. Oceny i rozpatrzenia wniosku o pracę (możemy zachować rejestr danych użytkownika na odpowiedni okres czasu po zakończeniu naszego procesu rekrutacji dla celów administracyjnych)
 7. W celu zrozumienia potrzeb naszych klientów lepiej, będziemy, za Państwa zgodą, przechowywać dostarczone do nas informacje oraz szczegóły wszelkich zakupów wykonanych przy pomocy naszej strony, aby umożliwić zaoferowanie usług, które mogą być interesujące dla użytkownika
 8. Nie gromadzimy i nie przechowujemy dane kart bankowych
 9. Jeśli jesteście Państwo już naszym klientem, będziemy kontaktować się tylko drogą elektroniczną (e-mail lub SMS) z informacjami na temat usług podobnych do tych, które były przedmiotem wcześniejszego zainteresowania użytkownika
 10. Jeśli jesteście Państwo nowym użytkownikiem i jeżeli pozwolimy wybranej trzeciej stronie korzystanie z danych, my (lub oni) będziemy kontaktować się z Państwem drogą elektroniczną tylko wtedy, jeżeli wyraziliście Państwo na to zgodę

Jak zbieramy dane?

Możemy zbierać i przetwarzać informacje w następujący sposób

 1. Dane z transakcji w trakcie rozmów telefonicznych i wypełnienia danych podczas rezerwacji
 2. Jeśli użytkownik skontaktuje się z nami, możemy prowadzić rejestr tej korespondencji
 3. Dane wizyt naszych zasobów, do których użytkownik ma dostęp

Ujawnienie danych

Możemy ujawnić dane osobowe stronom trzecim:

Jeśli mamy obowiązek ujawnienia lub przedstawienia danych osobowych użytkownika w celach prawnych, lub w celu wykonania lub zastosowania naszych warunków użytkowania i warunków dostaw i innych porozumień, lub do ochrony praw, lub bezpieczeństwa Eastnet UK Ltd, naszych klientów lub innych osób. Zwiera to również wymianę informacji z innymi firmami i organizacjami w celu zapobiegania oszustwom i zmniejszenia ryzyka kredytowego.

Utrzymywanie kontaktu z EastNet oraz prawa użytkownika

W EastNet chcemy być się na bieżąco z informacjami o nowościach i ulepszeniach na stronie. Jeśli użytkownik strwierdzi, że nie chce więcej kontaktu z naszej strony, może poprosić o zaprzestanie wysyłania maili. W takim przypadku prosimy napisać na adres EastNet Ltd, 81-83 High Street, Hounslow, TW3 1RB lub enquiries@eastnetclaims.co.uk.

Nie będziemy przechowywać dane osobowe przetwarzane przez nas w każdym celu lub celów dłużej, niż jest to konieczne do osiągnięcia tego celu lub do tych celów. Ustawa o ochronie danych 1998 daje prawo dostępu do przechowywanych informacji o użytkowniku. Prawo dostępu użytkownika może być wykonywane zgodnie z Ustawą o ochronie danych z 1998. Wszelkie żądania dostępu mogą podlegać niewielkiej opłacie w celu pokrycia naszych kosztów w dostarczaniu szczegółowej informacji, którą posiadamy o użytkowniku.

Polityka bezpieczeństwa

Nigdy nie skontaktujemy się z użytkownikiem poprzez e-mail, aby poprosić o przesłanie lub potwierdzenie wszystkich danych osobowych, jeśli potrzebujemy takich informacji, to skontaktujemy się jedynie telefonicznie.

Prosimy nie wysylać żadnych poufnych informacji, takich jak hasła lub numery kart kredytowych, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zmiany naszej Polityki bezpieczeństwa i Polityki prywatności

Wszelkie zmiany, które możemy wprowadzić do naszej Polityki prywatności i Polityki bezpieczeństwa w przyszłości będą umieszczane na tej stronie.