Categories Menu

Noteikumi un nosacījumi

Informācija šinī mājas lapā ir balstīta uz Anglijas likumu. Jums ir jāatceras, ka ārpus UK var būt citi likumi.
Lai gan informācija šinī mājas lapā ir patiesa mēs nenesam atbidību par izlaidumiem vai to, ka daža informācija var būt novecojusi.
Balstoties uz šo mājas lapu jūs automātiski piekrītat mūsu nosacījumiem un noteikumiem.

Paļaušanās uz saturu

Informācija šinī mājas lapā ir balstīta uz legāliem noteikumiem.Nelietojiet šo vietni, lai ignorētu jebkāda veida juridisko palīdzību. Jebkurā gadījumā jums ir jāvēršas pie jurista, lai gūtu sīkāku informāciju.

Mēs esam pārbaudījuši visu informāciju šinī vietnē, bet jebkurā gadījumā Eastnet Claims nenes atbildību par tipogrāfijas vai cita veida kļūdām.

Tīmekļa serviss

Mēs cenšamies, lai tīmekļa lapa ir pieejama 24 stundas diennaktī, bet mēs nenesam atbildību ja kādā laikā mājas lapa nebūs pieejama (ieskaitot sistēmas kļūmes vai veb lapas slēgšanu uz remontu). Nemiet vērā arī to, ka kaut arī mājas lapa tiek pārbaudīta un mēs daram visu, lai informācija nesaturētu vīrusus, mēs nenesam atbildību par to, ja jūd nolādējat kādu no internet vīrusiem no mūsu mājas lapas.

Intelektuālā īpašuma tiesības

Intelektuālā īpašuma tiesības (ieskaitot autortiesības un preču zīmes) visu būtisko mūsu mājas lapā (ieskaitot tekstus un attēlus), pieder Eastnet Claims, ja vien nav norādīts citādi. Visas tiesības ir aizsargātas.
Jūs varat lietot informāciju šinī vietnē tikai personīgajām prasībām un nekādā gadijumā ne komerciālām. Jūs nedrīkstat reproducēt jebkuru daļu no šīs vietnes, izņemot šādus gadījumus:

Izmaiņas noteikumos un nosācījumos

Mēs varam mainīt šo atrunu jebkurā laikā, papildinot šo lapu, un tāpēc iesakām loaiku pa laikam pārbaudīt šo lapu, lai nodrošinātu jums patiesu informāciju, kas attiecas uz pašreizējiem noteikumiem un nosacījumiem.