Categories Menu

Konfidencialitātes politika

Kas mēs esam?

Balstījumi šinī lapā uz «mēs», «mūsu» and «EastNet» ir Eastnet UK Ltd (kompānijas numurs 06935245),reģistrēts 16 The Rise, Sevenoaks, TN13 1RG.

Mūsu Privātuma Solījums

Jūsu privātums ir ļoti svarīgs mums. Jūsu detaļas būs izmatrotas tikai ar EastNet un mūsu rūpīgi atlasītām trešām personām lai sniegt jums lielisku servisu.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Jebkura personiska informācija, kuru mēs savācam no jums būs jāizmanto saskaņā ar Datu aizsardzības likumu 1998 un citiem piemērojamiem likumiem. Sīkāka informācija tiks apkopota un izmantota, lai:

 1. Sazināties ar jums lai sniegtu jums pieprasīto servisu
 2. Atjaunināt mūsu ierakstus un saglabāt jūsu kontu ar mums
 3. Izteikt piedāvājumus, kas var jūs interesēt, ja jūs esat piekritusi sazināties šādiem mērķiem
 4. Uzlabotu saturu un izskatu mūsu mājas lapā
 5. Atbilstu mūsu tiesību aktu prasībām
 6. Novērtēt un apstrādāt jūsu darba pieteikumu (mēs varam saglabāt ierakstu par jūsu informāciju par saprātīgu laika periodu, kas ir pēc mūsu personāla atlases procesa administrēšanai)
 7. Lai izprastu mūsu klientu vajadzības labāk, mēs, ar jūsu atļauju, saglabājam informāciju, kuru jūs east mums snieguši
 8. Mēs nevācam jūsu bankas karšu detaļas
 9. Ja jūs jau esat mūsu klients, mēs sazināsimies ar jums elektroniskajā veidā (e-mail or SMS) lai sniegtu jums servisa jaunumus
 10. Ja jūsu esat mūsu jaunais klients, mēs (vai Trešā Puse) sazināsies ar jums caur ēpastu tikai ja jūs dosiet tam savu atļauju

Kā mēs salasam informāciju par jums?

Mēs to daram kā zemāk teikts

 1. Detaļas mēs savācam ar telefona zvana palīdzību
 2. Ja jūs kontaktējat mūs, mēs saglabājam atskaiti par jūsu korespondenci
 3. Sīkāka informācija par jūsu apmeklējumu ir mūsu resursos, kuri ier pieejami arī jums

Jūsu informācijas izpaušana

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju trešajām personām:
Ja mums ir pienākums atklāt, vai dalīties ar jūsu personisko informāciju, lai izpildītu kādu likumā noteiktu pienākumu, vai arī, lai īstenotu vai piemērot mūsu lietošanas noteikumu vai nosacījumu piegādei un citiem līgumiem, vai arī, lai aizsargātu tiesības, vai drošība Eastnet UK Ltd. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām par krāpšanas aizsardzības un kredīta riska mazināšanas nolūkiem.

Saziņa ar EastNet un jūsu tiesības

EastNet mēs vēlamies sniegt jums atjauninātu informāciju par īpašiem piedāvājumiem un uzlabojumus šajā vietnē. Ja jūs vairāk nevēlaties ar mums kontaktēties, jums ir jāsniedz mums informācija mūsu reģistrētajā adresē EastNet Ltd, 81 – 83 High Street, Hounslow, TW3 1RB vai pa ēpasta adresi enquiries@eastnetclaims.co.uk.

Mēs neglabājam jūsu personīgo informāciju ilgāk par laiku, kamēr izmantojam viņu. Jūsu tiesības ir aizsargātas ar Datu aizsardzības 1998 Act. Jebkurš piekļuves pieprasījums var attiekties uz nelielu maksu, lai apmierinātu mūsu izdevumus, nodrošināt jūs ar informāciju par mums sniegto informāciju par jums.

Drošības Politika

Mēs nekad nekontaktēsim jūs ar ēpasta palīdzību lai jūs sniegtu mums kādu privātu informāciju, šim nolūkam mēs vienmēr sazināsimies ar jums ar telefonzvana palīdzību.
Nekad nesūtiet slēgtu informāciju, piemēram bankas detaļas, ar ēpasta palīdzību.

Izmaiņas mūsu drošības un privātuma politikā

Jebkāda izmaiņas mūsu drošības un privātuma politikā tiks atjaunotas šinī vietnē.

Kontakti

Jautājumi, komentāri vai ieteikumi par mūsu drošības un privātuma politiku tiek pieņemti mūsu reģistrācijas adresē 81 – 83 High Street, Hounslow, TW3 1RB.