Categories Menu

Kompensacijos gavimo procesas

Jei per pastaruosius 3 metus patyrė traumą nelaimingo atsitikimo metu , kuris įvyko dėl kažkieno kito neatsargumo , jūs turite teisę reikalauti kompensacijos. Jūs galite pradėti tai per Internetinė Ieškinio Anketa arba galite skambinti Susisiekite su mumis, bet kuriuo jums patogiu metu.

Mes mielai atsakysim į jums iškilusius klausimus dėl kompensacijos, tad nedvejokit ir susisiekit su mumis.
Pradėkite savo ieškinį

1 žingsnis: Ieškinio pradžia

Jei jūs nuspręsite  pradėti ieškinį , vienas iš mūsų konsultantų suteiks jums nemokamą konsultancinę pagalbą šiuo klausimu. Mūsų specialistai per kelias minutes įvertins jūsų tinkamumą gauti kompensacijai, ir jei jūsų byla turi kokias perspektyvas , galėsite pradėti savo ieškinį iš karto.
Pirmiausia, mes surinksime visus jūsų bylai reikalingus dokumentus ir duomenis. Antra, jums bus paaiškinta, ko tikėtis, ir jums bus pristatyti mus atsovaujantys advokatai Jungtinėje Karalystėje . Galiausiai, mes parinksim profesonaliausius advokatus jūsų bylai. Taigi, mes galime pradėti jūsų ieškinio procesą, kaip galima greičiau ir veiksmingiau.

2 žingsnis: Įrodymų rinkimas, pagrindžiantis jūsų ieškinį

Mūsų advokatai įvertins jūsų situaciją ir pradės rinkti įrodymus bei visą reikalingą informaciją, siekiant pagrįsti jūsų ieškinį. Tai apima nuotraukas ir avarijos eskizus, liudytojų parodymus ir sąrašą nuostolių – patirtų dėl avarijos ir gydytojo apžiurų, siekiant įvertinti jūsų sužalojimus. Ši informacija yra naudojama pagrįsti jūsų bylai ir įvertinti kompensacijos sumai, kurią gausite .

3 žingsnis: Derybos

lawyer-handshake

Kai surenkama pakankamai įrodymų, jums parinktas advokatas susisieks su kitos pusės draudimo kompanija ir pradės derybas jūsų vardu. Šiuo atveju yra galimos tik dvi tikimybės:

  1. Ieškinys priimamas ( daugeliu atvejų ): Galite gauti kompensaciją už patirtus sužeidimus ir materialinius nuostolius.
  2. Ieškinys atmetamas arba ignoruojamas: Atsakinga šalis nesutinka ir jūsų ieškinys perduodamas teismui . Pergalės atveju gausite kompensaciją ir nebūsite atsakingas už susijusias išlaidas .

4 žingsnis: ieškinio apmokėjimas

Trečioji šalis bus atsakinga už jūsų patirtus sužalojimus ar nuostolius, ir jūs gausite kompensaciją, kurios tikrai nusipelnėte.

Pastaba , jei jūs pralaimėsite jums nereikės mokėti jokio užmokesčio už mūsų paslaugas, kadangi mes dirbame principu ‘Nėra laimėjimo, nėra sąskaitos*’ . (Prašome perskaityti taisykles ir sąlygas )