Categories Menu

DUK

Prisiminkite, kad kiekvienas įvykis individualus. Terminai ir skaičiai pateikti mūsų tinklalapyje yra vidutiniški, tam kad jūs galėtumėte susidaryti bendrą suvokimą apie tai, ko galite tikėtis.

Kiek rimta turi būti patirta trauma, kad galėčiau kreiptis dėl kompensacijos?

Dauguma mūsų klaidingai mano, jei nepatekome į ligoninę ir neturime matomų randų, tai nėra trauma. Pavyzdžiui, sunkių svorių nuolatinis kilnojimas darbe, gali tapti ieškinio pagrindu. Jei nesate tikras ar jūsų atveju galėtumėte gauti kompensaciją, skambinkite mums telefonu 0208 577 0600 dėl nemokamos konsultacijos. Galiausiai, jūs nieko neprarandate!

Kiek laiko užtrunka visas procesas?

Vidutiniškai nuo 4 mėnesių iki vienerių metų, tačiau sudėtingesni atvejai gali užtrukti ir ilgiau.

Kokios kompensacijos sumos galiu tikėtis?

Kompensacijos dydis tiesiogiai priklauso nuo įvykio aplinkybių, patirtų traumų sunkumo, reabilitacijos trukmės, finansinių nuostolių (įskaitant prarastas pajamas).

Ką daryti, jei įvykis atsitiko savaitgalį arba vakare?

Mes esame pasiruošę padėti visur ir visada. Skubiu atveju prašome skambinti telefonu: 077 7533 4233 .

Aš gyvenu už Londono ribų ir dirbu iki vėlumos, kaip galėsiu jums perduoti dokumentus?

Mūsų specialistas susitiks su jumis jums patogioje vietoje, nepriklausomai nuo to, kur gyvenate.

Ar man teks dalyvauti teisme?

Didžioji bylų dalis išsprendžiama ikiteisminio proceso eigoje. Tačiau, jei atsitiktų taip, kad jūsų byla būtų nukreipta į teismą, juristai paruoš visus dokumentus ir bus jūsų oficialūs atstovai teisme, tad jums nereikės to atlikti vienam.

Nelaimingas įvykis atsitiko Didžiojoje Britanijoje, tačiau dabar gyvenu kitoje valstybėje. Ar galiu gauti kompensaciją?

Taip, galite gauti kompensaciją. Svarbiausia, kad įvykis atsitiko Didžiojoje Britanijoje. Tokio ieškinio sėkmė priklausys nuo daugelio subtilybių, tačiau svarbiausia nepraleisti senaties termino – 3 metai nuo įvykio atsitikimo.

Aš patekau į avariją, kurios kaltininkas nedraustas, tad nėra iš ko išieškoti kompensacijos. Ką man daryti?

Panašias atvejais kompensaciją taip pat galima gauti. Egzistuoja Auto-draudikų biuras (MIB), kuris padengia nuostolius, jei trečiosios šalies automobilis nedraustas, ar jis iš viso pasišalino iš įvykio vietos.

Ar galiu kreiptis dėl kompensacijos jei mane partrenkė mašina?

Jei buvote pėstysis ar dviratininkas nukentėjęs eismo įvykyje, be abejonės, galite kreiptis dėl kompensacijos.

Aš manau, kad dalinai esu kaltas (-a) dėl atsitikusio įvykio. Ar galėsite man padėti?

Jūs galite klaidingai manyti, kad esate kaltas, neatsižvelgdami į visas įvykio aplinkybes. Paskambinkite mums nemokamos konsultacijos telefonu 0208 577 0600 ir sužinokite ar galėsite gauti kompensaciją.

Kur galiu rasti oficialią informaciją apie jūsų įmonę?

Įmonę Eastnet Claims reglamentuoja kontroliuojančios institucijos, susijusios su pretenzijų tvarkymu. Registracijos numeris: CMR20920. Mus galite rasti oficialiame kompanijų sąraše adresu: www.claimsregulation.gov.uk

Aš bijau prarasti darbą, jei paduosiu ieškinį prieš darbdavį

Visi darbdaviai, remiantis Didžiosios Britanijos įstatymais, privalo turėti draudimo polisą, kuris ir padengia ieškinius dėl kompensacijų už traumas gautas darbo metu. Darbdaviai neturi įstatiminės teisės jūsų atleisti už pateiktą ieškinį dėl traumos gautos darbe.