Categories Menu

Apie įmonę

Jeigu jūs patekote į eismo avariją , susižeidėte darbe arba viešoje vietoje , o gal buvote sužalotas kriminalinio užpuolimo pasekoje – mes galime jums padėti atsitiesti ir pareikalauti jums priklausančios kompensacijos.

Eastnet mano, jog nelaimingų atsitikimų metu nukentėję asmenys nusipelno maksimalios kompensacijos per trumpiausią laiką. Mes būsime šalia nuo pirmo skambučio iki pergalingo kompensacijos gavimo momento. Mūsų specialistai visada teikia prioritetą klientų interesams.

Todėl, jei patyrėte traumą per pastaruosius trejus metus, nedelsdami skambinkite mums ir mes padarysime viską, kad jūs gautumėte jums priklausančią kompensaciją kuo greičiau.

Ir prisiminkite — mes visada jūsų pusėje!

Pagrindinė informacija apie asmeninių sužalojimų ieškinius yra pateikta mūsų interneto svetainėje. Tačiau nelaimingi atsitikimai yra individualūs ir skirtingi. Todėl mūsų kvalifikuoti ir patyrę konsultantai mielai pades ir konsultuos per visa paraiškų teikimo procesą .

Jei nesate tikri, ar turite teisę į kompensaciją , prašome skambinti mums 020 8577 0600 arba 077 7533 4233 dėl nemokamos konsultacijos.

Įmonę Eastnet Claims reglamentuoja kontroliuojančios institucijos, susijusios su pretenzijų tvarkymu. Registracijos numeris : CMR 20920.
Daugiau informacijos apie bendrovę galima rasti oficialioje svetainėje : www.claimsregulation.gov.uk