Categories Menu

Par Mums

Eastnet Claims palīdzēs jums saņemt kompensāciju par iegūtajām traumām ceļu satiksmes negadījumā, krimināluzbrukumiem, negadījumiem darbā vai publiskajās vietās. Mūsu darbs ir labi organizēts, tieši tāpēc mūsu speciālisti dažādās nozarēs, un pieredzējuši, kvalificēti juristi spēj palīdzēt pat īpaši sarežģītās situācijās.

Mēs būsim ciešā kontaktā ar jums no pirmā telefona zvana līdz brīdim, kad jums tiks izmaksāta kompensācija. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem, pārstāvēt jūsu intereses, un darīsim visu, lai jūs iegūtu pēc iespējas lielāku kompensāciju īsākā laika periodā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas, viss, kas tiek prasīts no jums – uzticēties mūsu speciālistiem.

Ja jūs esat ieguvuši traumu pēdējo 3 gadu laikā, un ieguvāt to svešas paviršības dēļ, tad nekavējoties zvaniet mums, un mēs palīdzēsim jums saņemt kompensāciju īsākā laika posmā.

Atceraties – Mēs vienmēr esam Jūsu pusē!

Bezmaksas konsultācijas saņemšanai zvaniet pa tālruni: 020 8577 0600

Eastnet Claims kompānijas darbība tiek regulēta ar kontrolējošo iestāžu par prasību pārvaldi, reģistrācijas numurs: CMR 20920.

Sīkāku informāciju par mūsu kompāniju var atrast: www.claimsregulation.gov.uk